ZAKŁAD PRODUKCJI I REMONTÓW


Oferujemy projektowanie i produkcję specjalistycznych ciężkich maszyn oraz urządzeń i osprzętów dla potrzeb górnictwa odkrywkowego i podziemnego, rud metali, budownictwa i energetyki min. spycharki gąsienicowe z napędem hydrostatycznym i hydrokinetycznym dla KGHM Polska Miedź S.A. (TD18NPH1E, TD18NPH2E, TD15CM1E, TD15CM2E, TD15CM1), przesuwarki przenośników taśmowych (PP-16D).
Specjalizujemy się w wykonywaniu stacjonarnych napraw głównych maszyn budowlanych jak i również w zakresie napraw serwisowych w terenie. Mamy w tym celu przeszkolonych przez producentów wysokiej klasy specjalistów oraz posiadamy samochody serwisowe wyposażone w najnowszej generacji urządzenia diagnostyczne i narzędzia. Do wykonywania napraw serwisowych używamy tyko oryginalnych części.

PONADTO OFERUJEMY:
- Naprawy główne maszyn budowlanych
- Naprawy i przeglądy serwisowe maszyn własnej produkcji, maszyn górniczych i maszyn budowlanych: HSW, LiuGong Dressta Machinery, Liebherr, Caterpillar, Volvo, Komatsu, CASE, itp.
- Naprawy serwisowe, naprawy główne oraz diagnostyki silników Cummins
- Diagnostyka układów hydraulicznych
- Serwis układów klimatyzacji maszyn budowlanych
- Regeneracja podzespołów gąsienicowych układów jezdnych maszyn budowlanych (spycharki, koparki, inne)
- Regeneracja otworów (napawanie i wytaczanie) w ramach, wysięgnikach i innych konstrukcjach przestrzennych na miejscu lub u klienta
- Produkcja ciśnieniowych przewodów hydraulicznych wg dokumentacji lub wzoru
- Czyszczenie elementów i konstrukcji stalowych metodą strumieniowo – ścierną w komorze śrutowniczej SciTeeX
- Obróbka mechaniczna metalu
- Oceny techniczne maszyn

Chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom Klienta w zmieniającym się rynku inwestycji, wymagającym od firm coraz wyższej jakości usług przy jednoczesnej minimalizacji kosztów, proponujemy podpisanie stałych umów serwisowych, co zagwarantuje:
* ekspresowe wykonywanie napraw serwisowych - maksymalnie w ciągu 48 godzin od daty zgłoszenia awarii  oraz również w dni ustawowo wolne od pracy,
* zachowanie wysokiego współczynnika gotowości technicznej eksploatowanych maszyn,
* korzystne warunki sprzedaży części i podzespołów do maszyn budowlanych.